Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Купуй JAC з вигодою* до мінус 50 000 грн!

02.05.2023


 

Весна – чарівний час оновлення, нових ідей та нових надбань. Саме зараз, коли дні стали довшими та теплішими, хочеться ще більше посміхатися та отримувати нові позитивні враження. Тому, компанія JAC Україна знизила ціни на весь свій модельний ряд автомобілів, щоб вони стали ще доступнішими і радували вас комфортними поїздками за новими враженнями!

Акційна ціна на автомобілі JAC доступна при умові підписання договору купівлі-продажу на автомобіль з обмеженого складу імпортера ТОВ «Джак Україна» в будь-якому офіційному дилерському центру JAC в Україні (окрім окупованих територій) в період з 01 травня 2023 року по 31 липня 2023 року включно. Перелік обмеженого складу зазначено нижче.

Склад автомобілів обмежений, тому компанія «Джак Україна» залишає за собою право зміни умов акції, її терміну, переліку автомобілів з акційною вартістю у будь-який момент без додаткового інформування.
*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 01 травня 2023 року.
За матеріалами https://jac.ua

 • 11.05.2023
  Твій CHERY від 140 грн. в день!

  Погодьтесь, купівля саме нового автомобіля має низку беззаперечних переваг. А CHERY в Україні дає ще й можливість стати власником новенького кросовера навіть, коли не має змоги на сплату повної вартості авто одразу.

  Подробиці пропозиціЇ
 • 08.03.2023
  Заміни моторну оливу KIA з вигодою до 30%

  З 06 березня по 30 червня 2023 року в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до групи Корпорації «УкрАВТО»), в рамках спеціальної сервісної пропозиції, для власників автомобілів KIA діятимуть спеціальні умови придбання оригінальної моторної оливи KIA.

  Подробиці пропозиціЇ
 • 31.01.2023
  Програма «JETOUR ЕКСПРЕС КРЕДИТ»

  Офіційний дистриб'ютор автомобілів JETOUR в Україні оголошує про можливість придбання автомобілів JETOUR за програмою «JETOUR ЕКСПРЕС КРЕДИТ»

  Подробиці пропозиціЇ
 • 11.10.2022
  CHERY ЕКСПРЕС КРЕДИТ повертається

  Офіційний дистриб’ютор автомобілів Chery в Україні повідомляє про поновлення кредитування від банків партнерів на придбання нових автомобілів Chery за допомогою «CHERY ЕКСПРЕС КРЕДИТ»* в офіційній дилерській мережі в Україні.

  Подробиці пропозиціЇ

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку