Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Приємні сюрпризи для власників автомобілів CHERY

20.08.2021

Офіційний дистриб'ютор автомобілів CHERY в Україні, компанія «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), дарує власникам нових авто CHERY приємні сюрпризи!

Наша компанія щиро цінує кожного нашого клієнта та прагне, аби його досвід від користування автомобілями бренду Chery був максимально комфортним. Саме тому, ми вирішили провести неочікувану акцію серед тих клієнтів, хто стане власником автомобіля CHERY Tiggo 7 Pro в період з 11.08.2021 р. по 31.08.2021 р. - ці клієнти зможуть отримати сувенір від дистриб’юторської компанії бренду в Україні, за умови виконання дуже простих умов[1]:
1.    Придбати кросовер CHERY Tiggo 7 Pro у період з 11.08.2021 р. по 31.08.2021 р.
2.   Власник автомобіля має зняти та викласти на свою сторінку в соціальних мережах Facebook або Instagram своє коротке відео з враженнями від володіння новим автомобілем CHERY Tiggo 7 Pro та відмітити одну з офіційних сторінок бренду Chery в Україні: Facebook або Instagram та надіслати нам повідомлення про це на адресу info@chery.ua.[1]
В результаті клієнти зможуть отримати сувенір у вигляді моделі CHERY Tiggo 7 Pro у масштабі 1:18, що виконана на дуже високому рівні, з максимальною деталізацією автомобіля. До того ж, ця модель унікальна і придбати її наразі в Україні неможливо.
Тож чекаємо на вас. До того ж у Вас ще й залишиться час поїхати на ньому у відпустку!      
 

[1]  Акція діє в дилерській мережі ТОВ «Сі Ей Автомотів» – з 11.08.2021 р. по 31.08.2021 р. Під сувеніром мається на увазі - рекламно-сувенірна продукція у вигляді моделі Chery Tiggo 7 Pro у масштабі 1:18.  Умови акції: сувеніри отримають перші шістдесят учасників акції які виконають всі наступні умови - необхідно придбати кросовер Chery Tiggo 7 Pro у офіційній дилерській мережі ТОВ «Сі Ей Автомотів» у період з 11.08.2021 р. по 31.08.2021 р , зняти та викласти Ваше відео тривалістю що найменше 30 секунд з враженнями від автомобіля Chery Tiggo 7 Pro на власну сторінку у соціальних мережах Facebook або Instagram з відміткою офіційних сторінок бренду Chery в Україні: https://www.facebook.com/CheryUkraine/ або https://www.instagram.com/chery_ukraine/ та надіслати нам повідомлення про це відео на адресу info@chery.ua. Кількість сувенірів обмежена та визначається і регулюється ТОВ «Сі Ей Автомотів».

 

За матеріалами: https://chery.ua/

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку