Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

"RAVON КРЕДО": нова кредитна програма зі спеціальною ціною на автомобілі R2/R3/R4

02.12.2019

RAVON КРЕДО

Програма «Ravon Кредо»  – це спільна кредитна програма кредитування фізичних осіб разом с АТ КредитБанк,

яка діє у дилерській мережі офіційного дистриб’ютора автомобілів Ravon ТОВ «Равон Моторс Україна». 

Скориставшись кредитною програмою «Ravon Кредо» ви маєте можливість придбати будь-який автомобіль 

Ravon за спеціальною ціною та максимальною вигодою для Вас.

Ravon R2

Ravon R4

Ravon Nexia (R3)

1.  Ціни вказані станом від 25.11.2019 року на автомобілі 2019 року випуску та носять характер таких, що рекомендуються.

2. Програма «Ravon Кредо» – це спільна кредитна програма кредитування фізичних осіб разом с АТ КредитБанк, яка діє у дилерській мережі офіційного дистриб’ютора автомобілів Ravon ТОВ «Равон Моторс Україна». 

3. Вигода – це різниця між стандартною ціною на модель Ravon R2 та спеціальною ціною за умови придбання автомобілю за кредитною програмою «Ravon Кредо».

Ви можете отримати автомобіль в кредит за програмою «Ravon Кредо» на наступних умовах: максимальний строк – 84 місяці, максимальна сума  – 2 500 000,00 грн., відсоткова ставка – 14,49   % річних  (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,99  %, комісія за відкриття поточного рахунку – 0,00 грн. Орієнтовна загальна вартість кредиту становить від  282 098,67 грн. при строку кредитування до 84 місяців. Реальна процентна ставка становить від 16,67  % річних і залежить від обраних споживачем умов кредитування. Про детальні умови кредитування Ви можете дізнатися у офіційних дилерів Ravon або у кожному відділені Банку.

Кредитує АТ «КРЕДОБАНК»: Ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 року.  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.

 

Більш детальні умови кредитування по програмі «Ravon Кредо» на сайті АТ «КРЕДОБАНК» https://kredobank.com.ua/ та в ТОВ "Автоцентр на Будівельників".

За матеріалами: https://ravon.com.ua

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку