Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Спеціальні ціни на CHERY TIGGO 4 PRO. Ціни зафіксовано!

15.01.2024

Офіційний дистриб’ютор бренду CHERY в Україні, компанія ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» (входить до складу КОРПОРАЦІЇ УКРАВТО ), оголошує про початок дії спеціальних цін* на автомобіль CHERY TIGGO 4 PRO.

Спеціальна роздрібна ціна на кросовер CHERY TIGGO 4 PRO в комплектації Comfort (комфорт), 2023 р.в. з 5-ти ступеневою механічною коробкою передач, з бензиновим двигуном 1,5 л. за 665 000,00 грн.*. Цінова вигода сягає 20 300 грн.*. TIGGO 4 PRO в тій же комплектації з автоматичною коробкою передач пропонується за спеціальною роздрібною ціною 715 000,00 грн.*, цінова вигода складає 20 350 грн. *

На сьогодні, TIGGO 4 PRO один із улюбленців українських водіїв бренду CHERY, що охоче підтверджує його ідеальне поєднання важливих опцій та доступної ціни.

Пропозиція діє на автомобілі CHERY TIGGO 4 PRO в комплектації Comfort (комфорт), 2023 р.в. у період з 13.01.2024 по 12.02.2024, або до повного розпродажу наявного складу вказаних автомобілів, в залежності від того що настане раніше.

__________
*Кількість автомобілів CHERY TIGGO 4 PRO Comfort (Комфорт) 2023 року виробництва обмежена. Спеціальні роздрібні цінидіють в офіційний дилерській мережі ТОВ "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ" на всій території України за винятком АР Крим і тимчасово окупованих територій.                 
Ціни станом на 13.01.2024, з урахуванням ПДВ.  Інформація про ціну є орієнтовною, оприлюднення ціни не є офертою. Наведені ціни є рекомендованими та можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої клієнту офіційним дилером CHERY в Україні.  Кількість автомобілів обмежена.                      
Дистриб’ютор та продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і ціни на автомобілі. Актуальні ціни уточнюйте у салонах офіційних дилерів. Актуальні ціни вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з актуальною ціною та комплектацією автомобіля.
Наведена інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання продавця.
Під "Ціновою вигодою" мається на увазі різниця між роздрібною ціною яка діяла до 13.01.2024р. та спеціальною роздрібною ціною на автомобілі CHERY TIGGO 4 PRO Comfort (Комфорт) 2023 року виробництва.
Співвідношення розміру Цінової вигоди до попередньої роздрібної ціни реалізації, що діяла до 13.01.2024р. складає, для автомобілів CHERY TIGGO 4 PRO Comfort (Комфорт) 2023р.в.:  з механічною коробкою передач - 2,96%; з автоматичною коробкою передач - 2,77%.

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку