Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

В новому році на новому автомобілі JAC!

08.01.2024

В Новому році з’являється багато нових планів, для здійснення яких потрібно бути зібраним та мобільним. А для нових звершень потрібна підтримка вірного та надійного друга. Автомобілі JAC можуть стати вашими справжніми друзями, які кожного дня готові  доставити вас у те саме місце і час, які ви запланували. А щоб, придбання нового автомобіля стало ще приємнішим, компанія   «JAC Україна» зробила особливі ціни на обрані моделі. Поспішайте, склад автомобілів JAC за спеціальними цінами обмежений!
Акційна ціна на автомобілі JAC доступна при умові підписання договору купівлі-продажу автомобіля з обмеженого складу імпортера ТОВ Джак Україна в будь-якому офіційному дилерському центру JAC в Україні (окрім окупованих територій) в період з 01 січня 2024 року по 31  січня 2024 року включно. Перелік обмеженого складу зазначено нижче.
Склад автомобілів обмежений, тому компанія Джак Україна залишає за собою право зміни умов акції, її терміну, переліку автомобілів з акційною вартістю у будь-який момент без додаткового інформування.
За деталями акції звертайтесь до консультантів відділу продажу.

__________

За матеріалами: https://jac.ua

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку