Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Chevrolet Assistance

20.03.2017

ТОВ «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб’ютор автомобілів CHEVROLET в Україні, пропонує своїм клієнтам програму надання асистантських послуг CHEVROLET Assistance. Кожен власник нового автомобіля Chevrolet отримує пакет асистанського обслуговування строком на 3 роки.

CHEVROLET Assistance включає в себе цілодобову підтримку Вашого автомобіля - відтепер ситуації, коли ви, здавалось, залишились наодинці з автомобілем і проблемою посеред дороги, більше не існуватиме! Професійні диспетчери нададуть вам необхідну інформацію і допоможуть вирішити питання, що застали Вас зненацька в дорозі.

Пакет асистанських послуг CHEVROLET Assistance включає в себе:

 1. Інформаційні послуги;
 2. Організаційні послуги;
 3. Послуги евакуації;
 4. Послуги технічної допомоги.
 1. Інформаційні послуги CHEVROLET Assistance
  • Цілодобовий доступ до диспетчерського центру;
  • Надання інформації про місцезнаходження, адреси та телефони: станцій технічного обслуговування; автозаправних станцій; послуг евакуатора; аварійного комісара; послуг таксі; готелів; державної автомобільної інспекції; медичних установ; страхових компаній та ін.
  • Консультації при несправності: технічна консультація щодо особливостей експлуатації т/з, порядку та строках проходження ТО; передача термінового повідомлення від Клієнта (факс, SMS-повідомлення, e-mail); пошук необхідної інформації в мережі Internet;
  • Консультації при ДТП: порядок дій на місці ДТП; юридична підтримка; загальний порядок звернень до страхової компанії; порядок оформлення документів; інформація про місцезнаходження та телефони екстрених служб; консультації лікаря по телефону;
 2. Організаційні послуги CHEVROLET AssistanceПослуги евакуації CHEVROLET Assistance
  • У випадку несправності: виклик служби технічної допомоги; заміна колеса; підзарядка акумулятора; аварійного відкриття дверей; відігрів замків дверей та багажника; буксирування з проїжджої частини; виклик евакуатора; у разі несправності автомобіля під час подорожі: пошук та бронювання номеру в готелі; виклик таксі;бронювання залізничних, автобусних, та авіа квитків;
  • У випадку ДТП: виклик ДАІ; виклик служби порятунку; виклик евакуатора; виклик аварійного комісара; виклик карети швидкої медичної допомоги; виклик та залучення інших організацій за проханням Клієнта;
  • У разі ДТП або несправності під час подорожі: пошук та бронювання номеру в готелі; виклик таксі; бронювання залізничних, автобусних, та авіа квитків.
 3. Евакуація Транспортного засобу надається в разі настання ДТП або несправності Транспортного засобу, що унеможливлює його подальший самостійний рух в межах встановленого ліміту не більше ніж 150 км від місця настання ДТП або несправності до найближчої СТО, що входить до дилерської мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп».

  Ліміт відповідальності Компанії при наданні послуги евакуації складає одне звернення на весь період обслуговування.

 4. Послуги технічної допомоги CHEVROLET Assistance
  • Запуск двигуна від стороннього джерела живлення.
  • Заміна пошкодженого колеса.
  • Послуги технічної допомоги, перелічені вище надаються в межах встановленого ліміту. Ліміт відповідальності Компанії в даному випадку складає два звернення на весь період обслуговування.

Територія обслуговування – Україна.

http://www.chevrolet.kiev.ua/owners/assistance.html

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку