Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Корисні поради: дитина в автомобілі

18.07.2017

Дитяча безпека в авто - перш за все, тому слід знати кілька важливих правил, які вбережуть малюка під час пересування в автомобілі. Відповідаємо на найпоширеніші питання, пов'язані з перевезенням дитини в автомобілі.


Чи слід пристібати дитину, якщо він в дитячому кріслі?
Обов'язково! Адже в разі різкої зупинки машини, незафіксована в кріслі автомобіля дитина за інерцією переміщується по салону зі швидкістю, з якою їхала машина. Подібна ситуація може трапитися, як з дорослим так і з малюком. Однак вся справа в тому, що у маленької дитини ще зовсім не міцні кістки, і будь-який удар або травма можуть призвести до серйозних наслідків і навіть загрожувати життю. Висновок такий: дитина завжди повинна бути пристебнута в автомобілі.


Чи підходить для дитини звичайний ремінь безпеки?
На жаль, по комплектації і зростання стандартний ремінь безпеки не підходить дитині. Пристібаючи дитину «дорослим» ременем, ви повинні знати, що це не тільки не вбереже здоров'я вашого малюка, але і також може призвести до додаткових травм. Краще обзавестися спеціальним дитячим ременем безпеки і закріплювати його правильно, відповідно до інструкцій.


Чи можна під час пересування в автомобілі тримати дитину на руках?
Не слід, адже за умови різкого гальмування, як вище вже сказано, тіло людини рухається по салону з великою швидкістю, а вага при цьому збільшується в кілька разів. Тому в разі зіткнення ви не зможете утримати малюка на руках - в зв'язку зі збільшенням ваги це не під силу навіть самому міцному чоловікові. Даний спосіб транспортування вважається найбільш небезпечним. Крім того, існує великий ризик при гальмуванні придавити малюка своєю масою тіла.


Автокрісло - обов'язкова умова для перевезення
Автокрісло розраховане на вагу і параметри дитини. При правильній установці воно забезпечує максимальну безпеку для дитини. Статистика свідчить, що на цілий 71% автокрісла знижують ризик травми для малюка. Тому до покупки автокрісла дитину краще взагалі не возити в машині. Використовуйте також додаткову засувку на рівні грудей, фіксуючи ремені автокрісла, і не усаджуйте малюка в автокрісло в верхньому одязі.

Бережіть своїх дітей!

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку