Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Корисні поради: Як захистити автомобіль у спеку?

15.06.2018

Спека впливає не тільки на хворих і літніх людей, а й на автомобілі. Під загрозою і зовнішній вигляд машини, і її цілісність, і салон. Але захистити транспортний засіб від сонця недостатньо, важливо пам'ятати і інші моменти.

В гаражі, у дворі будинку або на пікніку біля озера - в спекотну погоду автомобіль постійно знаходиться в небезпеці. Якщо не вжити необхідних заходів щодо його збереження, а також залишити без уваги минулі проблеми, то власник ризикує потрапити на дорогий ремонт.

Уважніше до скла

У спекотну погоду повітря всередині автомобіля розширюється, через що внутрішній тиск в салоні сильно збільшується. Відомі випадки, коли від сильного перегріву скло автомобіля буквально вибухало, ніби їх з усього розмаху вдарили бейсбольною битою.

 

Ще небезпечніше скло з тріщинами. Маленька тріщина в спеку може перетворитися в збільшувальне скло і не тільки пропалити панель або сидіння, але навіть запалити автомобіль! Крім того, тріщина, особливо на лобовому склі, може перерости у ще більшу тріщину, якщо ви довго стоїте в пробці з включеним кондиціонером. Вся справа в різниці температур зовні і всередині, а також відсутності повітряного охолодження, яке відбувається під час руху.

Від проблем зі склом і перегрівом салону прекрасно допомагають «сонячні щити» у вигляді сріблястої панелі для вітрового скла. Їх колір і структура прекрасно відбивають сонячне світло. Корисно буде навісити такі ж на бічні стекла, а задні краще затонувати.

Отруєння

Салони дешевих авто, як правило, оброблені дешевим пластиком і «шкірою». Під дією високої температури з матеріалів починають виділятися отруйні речовини, які при потраплянні людини всередину без попереднього провітрювання починають циркулювати по салону, отруюючи організм. Ефект посилюється також за рахунок того, що при автоматичному режимі роботи системи кондиціонування, електроніка включає режим внутрішньої циркуляції для більш швидкого охолодження.

Якщо у вас є система автозапуску, то рекомендується запрограмувати її на періодичні пуски з включеним кондиціонером. Так салон буде трохи охолоджуватися, і вам приємніше буде потрапити в нього після прогулянки по магазинах. Тільки знову ж пам'ятаєте про скло!

Фарба

Спека становить небезпеку також для лакофарбового покриття машини. Автомобілі червоного, синього, жовтого та інших яскравих кольорів швидше вигорають під палючими променями сонця. Авто може вицвісти з якої-небудь однієї сторони, яка довше іншої піддається впливу сонця. Також пам'ятайте, що чорні автомобілі «зійдуть з розуму» від спеки набагато швидше білих.

Паркувати машину краще в тіні дерев, будинків і навіть інших машин типу мікроавтобусів. Так можна вберегтися від зайвого перегріву від прямих сонячних променів, зберегти лакофарбове покриття і уникнути інші труднощі. Якщо у вас є гараж, то використовуйте його для зберігання машини, як би вам не хотілося припаркуватися прямо на сходинках під'їзду вашого будинку. Він дозволить уникнути багатьох проблем з перегрівом і сонцем, але не забудьте забезпечити його продув свіжим повітрям. І не скупіться на полірування автомобіля за допомогою воску: це дозволить захистити лакофарбове покриття від вигоряння на сонці.

Електрика

У спеку під капотом утворюються високі температури, пластикова обмотка проводів сильно розм'якшується без доступу повітря через повітроводи. Якщо в системі є пошкодження, то найменша іскорка може стати причиною сильної пожежі і навіть вибуху автомобіля. Такі елементи як акумуляторна батарея також не люблять спекотної погоди.

Намагайтеся тримати автомобіль влітку чистим і доглянутим всередині. Чисте лакофарбове покриття відображає більше сонячного світла. При цьому не забувайте насухо витирати машину: крапельки води прискорять загибель зовнішнього вигляду.

http://www.avtovzglyad.ru/article/2014/07/31/614376-kak-zaschitit-avtomobil-v-zharu.html

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку