Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Корисні поради: Повне фарбування авто: чому варто довіряти професіоналам?

03.01.2018


Повне фарбування авто - одна з найпопулярніших послуг серед власників автомобілів. Не секрет, що автомобіль - більше, ніж засіб пересування. Для багатьох його залізний кінь - кращий друг, якого завжди намагаються вберегти від пошкоджень.
 
Так як така процедура досить складна, її потрібно довіряти автосервісу, який вже не перший рік обслуговує водіїв і їх транспортні засоби, має в наявності найкращі технології і кваліфікований персонал, здатний здійснювати завдання швидко і якісно.


Що значить «гідна майстерня»?

Дуже важливо почати співпрацю з майстерні високого класу, яка зможе забезпечити:
• рівність фарби без розлучень і плям;
• рівномірний розподіл лаку на всіх деталях;
• відсутність слідів підготовки поверхні;
• ідеальний збіг кольору.
Якість фарбування залежить від багатьох факторів (дотримання технології фарбування, підготовки поверхні, нанесення захисного покриття). Хіба ви змогли б довірити роботу людям, які є дилетантами в цій справі?
Фарбувати автомобіль самому - все одно, що займатися самолікуванням: начебто і знаєш яким повинен бути кінцевий результат, а зробити це якісно не можеш. Тут потрібно брати до уваги те, що лише фахівець може професійно визначити, фарба якого кольору підійде найкраще, який відтінок варто підібрати і яка додаткова допомога буде потрібна автомобілю. Якщо вам дійсно дорогий ваш автомобіль, то не варто експериментувати поодинці, тому що це може обійтися в кілька разів дорожче, ніж звичайна повне фарбування авто.


Повне фарбування автомобіля: ціна

Складно відразу визначити вартість повної фарбування. Справа в тому, що ціна залежить від ряду факторів:
• площі фарбування;
• виду фарбування (можлива багатобарвна фарбування машини);
• кількості дефектів, подряпин і вм'ятин, які потрібно приховати;
• типу застосовуваної фарби;
• терміну виконання роботи.


У випадках незначних подряпин або пошкоджень не намагайтеся пофарбувати автомобіль в поодинці. Навіть найдрібніша косметична фарбування може принести автомобілю непоправної шкоди, особливо якщо присутні відшарування лакофарбового покриття і тріщини.
Ціна, в першу чергу, залежить від діапазону роботи і складності процесу. Вартість фарбування деталей одного автомобіля може кардинально відрізнятися від таких же деталей іншого транспортного засобу. Наявність подряпин, вм'ятин і відслонень - додаткова робота, а значить і додаткова плата. Пошкодження будь-якого автомобіля індивідуальні, тому в кожному окремому випадку необхідний індивідуальний підхід.


Повне фарбування автомобіля, ціна якої доступна кожному власнику залізного коня - фактор, який має чимале значення. Якщо ви шукаєте професіоналів своєї справи, людей, яким можна довірити долю свого авто, звертайтеся тільки в перевірені автосервіси. Фахівці високого рівня завжди нададуть підтримку і допомогу незалежно від марки авто і виду пошкоджень.

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку