Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Корисні поради: Що робити, коли автомобіль зламався в дорозі?

22.05.2018

 

Несправність автомобіля на дорозі - ситуація настільки неприємна, наскільки і банальна. Адже більшість подібних випадків відбувається саме на трасі. Саме цій темі і присвячений наш сьогоднішній матеріал, який допоможе Вам розібратися в ситуації, що склалася. Однак існує багато супутніх чинників від яких залежать Ваші наступні дії. Тому остаточне рішення, в решті - решт, залежить тільки від Вас.

Найголовніше, якщо у Вас зламалася машина на дорозі, не треба панікувати, слід тверезо оцінити ситуацію, що склалася. Слід визначити для себе, до якої категорії несправності автомобіля відноситься Ваш варіант. Тільки після цього можна визначити що робити далі.

Існує декілька варіантів виникнення несправності:

 • Несправність виникла в межах міста;
 • Несправність виникла далеко за межами міста;
 • Несправність виникла по незалежними від Вас обставинам;

Кожен із цих випадків відрізняється своєю специфікою і вимагає відповідних дій від Вас. Найбільш незначною вважається ситуація, при якій несправність виникла на трасі в межах міста і не з вашої провини.

В умовах, що склалися досить зупинитися, включити аварійку, зробити дзвінок до відповідної служби і чекати допомоги. Як правило, подібні ситуації вирішуються протягом години і без особливих проблем. Особливо якщо мова йде про незначні пошкодження або вихід з ладу швидко замінних деталей.

Велике значення має також той факт, чи виникла несправність машини з Вашої провини або за незалежними від Вас чинниками.

Досить часто Ваша власна недбалість може бути передумовою такої неприємної ситуації, оскільки дуже важливо вчасно зробити профілактику авто. Потрібно просто уважно слідкувати за станом Вашого автомобіля, вчасно змінювати зношені запчастини, масло. І просто тримати машину в чистоті - не тільки ззовні, але і під капотом.

Більш складне рішення очікує Вас, якщо автомобіль зламався на трасі далеко від міста, з власної провини і не в своєму регіоні. Така ситуація може скластися, здавалося б, без видимих ??причин - адже ще вчора все було нормально. В цьому випадку допомоги чекати доведеться досить довго, оскільки в більшості випадків Ви навіть не знаєте місцевих телефонів аварійних служб.

Дії, завдяки яким Ви можете обрати той чи інший варіант рішення Ваших проблем, можуть бути наступними:

 • дізнатися потрібні Вам контакти у проїжджаючих і викликати евакуатор;
 • доставити свій автомобіль до найближчої станції техобслуговування на буксирі;
 • спробувати ліквідувати несправності самостійно.

Якщо машина зламалася на дорозі, то не завжди Ви можете скористатися можливостями буксира. Ще менше на сьогоднішній день залишилося автомобілістів, які володіють достатніми знаннями для реанімації автомобіля. До того ж необхідно в такій ситуації мати в багажнику необхідний набір інструментів і запчастин. Отже в більшості випадків рекомендують просто скористатися послугами евакуатора.

Найбільш актуальні проблеми порушення роботи автомобіля

Тільки незначна несправність на трасі може бути ліквідована своїми силами. При виникненні більш складних проблем доведеться звертатися до послуг професіоналів.

Перелічимо проблеми, які найбільш часто зустрічаються:

 • проблеми з руховою установкою;
 • несправності з ходовою частиною;
 • несправності в коробці передач;
 • проблеми з електрикою;
 • несправність запобіжників, ламп і т. д.

Якщо автомобіль зламався на трасі, запобіжники можна замінити запасними або зняти з менш “вибагливих” приладів. Теж саме стосується ламп стоп-сигналів або поворотних вогнів. Навіть проблеми з коробкою передач можна тимчасово вирішити, щоб дотягнути до найближчого автосервісу.

Решта проблем, що виникають на дорозі, зазвичай вимагають втручання фахівців. Особливо якщо це стосується серйозних пошкоджень, пов'язаних з руховою установкою або ходовою частиною. Досить часто в умовах, що склалися, переміщення автомобіля за допомогою буксира неможливе. В цьому випадку вам залишається скористатися тільки послугами евакуатора.

З цієї причини, вирушаючи в поїздку, особливо на великі відстані, намагайтеся заздалегідь уберегти себе від можливих проблем. Іноді навіть прості заходи безпеки допомагають зберегти не тільки час і гроші, але і нервові клітини.

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку