Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Корисні поради: Вантажні бокси на авто - вибір для походу і повсякденного життя

09.01.2018

Коли потрібно перевезти габаритний вантаж і вберегти його від різного роду пошкоджень, найкращим рішенням на даний момент є вантажний бокс. Він рятує в тих ситуаціях, коли перевезення речей в салоні неможлива, а в багажнику недостатньо місця.

Пропонуємо розібратися з тим, на що спиратися при виборі подібного пристрою. Також розглянемо доцільність багажників з точки зору якості і використовуваних матеріалів.


Обираємо модель за обсягом

При використанні даних виробів, ваші речі будуть надійно заховані. Це приносить відразу дві переваги:
• речі захищені від опадів, пилу та бруду;
• вони знаходяться на міцному замку.
Це дозволить вберегти їх від усіх можливих пошкоджень і від крадіжки. Вибір головним чином відбувається в залежності від того, який вантаж потрібно перевезти.


Умовно весь модельний ряд можна поділити за обсягом, що обчислюється в літрах. Про кожній такій категорії поговоримо окремо.
Малий обсяг має показники до 300 літрів, можливо трохи більше. Такі бокси знадобляться тоді, коли необхідно перевезти речі з невеликим об'ємом. Вони відмінно підходять для перевезення одягу. З повним комфортом можна перевозити також меблі в розібраному вигляді, дитячі коляски, намети та інше. Кращий вибір для походу.
Для більш активного відпочинку, коли з собою потрібно взяти лижі або сноуборди для всієї компанії, краще за все звертати увагу на моделі середнього обсягу - 350-500 літрів. Їх габарити допоможуть перевезти необхідну кількість інвентарю.
Великий обсяг, що перевищує 500 літрів, слід вибирати тільки з необхідності. Подібні моделі купують тільки при частій перевезення габаритних вантажів.


Дизайн і якість


Розробники приділяють особливу увагу дизайну. Стильний зовнішній вигляд - обов'язковий атрибут цієї продукції. До того ж на ринку є велика кількість пропозицій, вибрати відповідне саме вашій машині не складе ніяких труднощів.
Окрему увагу варто приділити якості. Більшість моделей виготовляються з матеріалів високої міцності, що гарантує тривалий термін експлуатації.


Рішення будь-яких завдань


Є й інші види подібних багажників. Рейлінги на дах здатні впоратися з будь-яким завданням, переконатися в цьому можна, вивчивши пропозиції.
Орієнтуючись на габарити, ви зможете вибрати модель, яка ідеально підійде для ваших цілей. А якщо вам потрібно варіант, припустимо, для перевезення велосипеда, то такі кріплення також можна з легкістю підібрати.

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку