Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Корисні поради: Заміна антифризу. Який антифриз заливати?

08.11.2017

Антифриз - це одна з головних рідин автомобіля, від якості якої, безпосередньо залежить безпроблемна експлуатація автомобіля. Саме тому потрібно серйозно підходити до вибору і заміни антифризу.


Найголовніше, що вам потрібно запам'ятати це те, що не можна лити в машину неякісну охолоджувальну рідину. Адже застосування неякісного продукту може привести до плачевних наслідків. Якщо автомобіль новий, то його можуть позбавити гарантії за порушення правил експлуатації, і це ви ще легко звільнитеся. Більш важкими випадками будуть перегрів двигуна, корозія металів, з якими взаємодіє ОР, кавітація і т.д. Ну як, вже стало не по собі? Не хочеться стати «щасливим» власником проїденного радіатора? Тоді давайте розбиратися з тим, який антифриз заливати.


Найкращим варіантом буде залити точно такий же антифриз, який був залитий заводом виробником вашого авто. Ви запитаєте, як дізнатися марку цього антифризу? Спробуйте залізти під капот авто, погляньте на розширювальний бачок з ОР. Зазвичай на пробці або на самому бачку пишуть цю інформацію. Ні? Тоді в інструкцію по експлуатації. Теж не знайшли? Не впадайте у відчай і не поспішайте бігти в магазин шукати на етикетках з антифризом вашу модель авто, не вірте всьому тому, що написано на паркані. Ну і що, що упаковка солідно виглядає, ну і що, що на упаковці довгий список автомобілів від дорогих до бюджетних, не вірте! Раптом це всього лише рекламний трюк недобросовісних виробників антифризу, який спрямований на те, щоб їх продукція краще продавалася.
Навіть для різних моделей авто одного і того ж виробника можуть застосовуватися різні ОР (в силу будь-яких конструктивних чи інших технічних особливостей). Чого вже говорити про автомобілі різних компаній. Тому антифриз, на етикетці якого написано, що він прекрасно підходить і для Мерседесів і для ВАЗів, та й ще багато для чого ще, ну вже точно не буде однаково корисний відразу для всіх. Виробники машин проводять спеціальні випробування охолоджуючих рідин на своїх автомобілях. І тільки після того, як випробування успішно пройдені, ця ОР отримує офіційне схвалення від автовиробника на використання в його машинах. Так що не полінуйтеся, загляньте в документацію по експлуатації Вашого авто або на сайт автовиробника і Ви знайдете список усіх охолоджуючих рідин, які можна застосовувати на Вашому авто. Всі інші рідини або не проходили таких випробувань, або не змогли їх пройти.


Купуйте і заливайте якісний антифриз, не економте, адже від цього залежить надійна і тривала робота автомобіля!

Щасти вам!

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку