Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Коротка історія Сhery

09.11.2017

Пропонуємо Вам ближче познайомитися з компанією-виробником автомобілів Chery, яких за час присутності на ринку України було реалізовано більше 70 000 одиниць.

Отже, компанія Chery Automobile Co., Ltd була заснована в 1997 році в місті Уху, провінція Аньхой (КНР). Chery Co. спеціалізується на виробництві і сборці автомобілів, а також комплектуючих до них. До 2005 року активи компанії склали 1,5 млрд. доларів, а штат - 13 000 співробітників, а на кінець 2007 року в Сhery Co. вже працювали 25 000 співробітників, а загальна капіталізація перевищила 22 мільярди юанів, або 3,5 млрд. доларів.

 
Зараз компанія Chery це:

    
900 000 одиниць автомобілів - виробничі потужності в Китаї
    
15 років в автовиробництві
    
4 заводи в Китаї і 14 - за кордоном
    
2 спільних підприємства з Jaguar Land Rover і Qoros
    
30 000 співробітників, 6000 інженерів
    
150 іноземних експертів
    
13 років експортер автомобілів №1 з Китаю
    
Більше 80 експортних ринків
    
Більше 80 000 проданих автомобілів в Україні з 2006 року

Chery володіє виробничими лініями повного циклу.У розпорядженні компанії проектно-дослідницькі центри, задіяні в розробці і виробництві кузовів, двигунів, трансмісії та інших комплектуючих. Найбільший в Азії випробувальний центр (R & D Center) належить компанії Chery. Його площа становить 300 000 квадратних метрів, а розмір інвестицій 1,5 млрд. Доларів США. Там знаходяться лабораторії тестування автомобільних деталей, центр тестування енергозбереження. Потужності випробувального центру Chery дозволяють проводити повноцінні дорожні випробування автомобілів, зокрема трансмісії, двигуна, перевірку пасивної безпеки, тестування матеріалів кузова автомобіля і багато іншого. Лабораторія Центру провела безліч досліджень фронтальних і бічних зіткнень, поведінки ребер жорсткості, енергопоглинаючих зон та інших елементів захисту автомобіля при зіткненні. Результати краш-тестів і досліджень лабораторії використовуються при розробці автомобілів Chery. Інженери Chery Со. впевнені: всі аспекти проектування автомобіля повинні виходити в першу чергу з міркувань безпеки. Китайська національна служба акредитації з оцінки відповідності сертифікувала лабораторію тестування безпеки Chery, яка після цього стала державною лабораторією. За словами експертів, випробувальна лабораторія Chery стала найбільшою і найбільш потужною в Азії, однією з кращих в світі.

Зараз виробничі потужності Chery Co. дозволяють виробляти 900 000 одиниць автомобілів в рік. Компанія 13 років поспіль посідає перше місце з експорту серед виробників автомобілів Китаю. Досвід виробництва автомобілів становить понад 15 років, і судячи з моделям, які зараз сходять з конвеєрів, цей час було витрачено не дарма. Досить згадати, що зараз автовиробник має 4 заводи в Китаї і 14 підприємств за кордоном. Про серйозність намірів компанії також свідчать успішно працюють спільні підприємства з Jaguar Land Rover і спільний проект з випуску автомобілів під брендом Quoros. Досить згадати, що над дизайном нових моделей CHERY з 2012 року працює канадець Джеймс Хоуп, який раніше працював на компанію Ford, Chrysler і General Motors

За невеликий відрізок часу компанія змогла розростися до масштабів, яким можуть позаздрити більшість автомобільних виробників, історія яких налічує не один десяток років. Так, наприклад, над розробкою, виробництвом і випробуванням нових автомобілів Chery працює більше 30 000 співробітників і 6 000 інженерів, а в створенні моделей беруть участь майже 150 міжнародних авторитетних експертів. Завдяки об'ємним інвестиціям в ультрасучасне обладнання виробничих ліній, безперервно вдосконалює якість, постійно посилюються процедурами контролю якості та залученню до роботи над дизайном фахівців зі світовим ім'ям, з конвеєра зараз сходять автомобілі Chery, які користуються високим попитом на ринках 80 країн, а мережу дилерів налічує понад 1000 центрів.

Зрозуміло, що для виробництва автомобілів використовується безліч компонентів і виробляти самостійно абсолютно все неможливо, тому компанія відібрала тільки кращі-компанії в якості постачальників комплектуючих, які є лідерами в своїх галузях. Серед партнерів такі компанії як: Johnson Controls, Autoliv, BOSCH, Valeo, Benteler automotive, ZF Sachs, DELPHI, Lotus. І це далеко не повний список фірм, що забезпечують автовиробника продукцією для створення якісних автомобілів.

Прагнення до постійного вдосконалення якості допомогло компанії Chery в лютому 2001 року отримати Міжнародний Сертифікат Системи Якості ISO9001. Прийнята в 2010 році програма розвитку «Розвиток 2010» не тільки збільшила зростання продажів компанії до 682 000 одиниць, а й допомогла Chery Со. вп'яте поспіль зайняти почесне місце серед «найбільш шанованих компаній Китаю» в рейтингу журналу Fortune. Крім того, вона серед лідерів рейтингу «500 найдорожчих брендів». Згідно щорічним дослідженням «World Brand Lab» в 2011 році капіталізація бренду склала 8, 574 мільярда RMB (в китайській валюті).

Зараз же, спостерігаючи за появою нових моделей автомобілів Chery, вже мало хто може дорікнути азіатські компанії-автовиробники в тому, що продукт «сирий» і не що інше як перелицьовані моделі інших брендів. Як показує досвід, а також фотографії та новини з різних міжнародних автомобільних форумів, інженери і дизайнери Chery, з моменту перших «проб пера», досягли помітних успіхів. Залишилися в минулому копіювання і вимір лінійкою і рулеткою експонатів іменитих автовиробників, щоб потім це втілити в життя. Зараз тон задають мільярдні інвестиції в оснащення виробництва, власні R & D центри по всьому світу, інженери та експерти, які мають за плечима досвід роботи у законодавців автомобільних мод. І в цих питаннях компанія Chery не є винятком. Всього за півтора десятка років автовиробник зміг впритул наблизитися до компаній, традиції виробництва яких налічує не одне десятиліття.

Що ж стосується України, то автовиробник в 2016 році фактично розпочав процес «перезавантаження». Презентувавши в березні 2016 нову модельну лінійку Ambition line, бренд Chery по-новому змусив поглянути на свій оновлений модельний ряд. Над дизайном автомобілів Ambition Line працювали Джеймс Хоуп, про який ми згадували вище і Хакан Саракоглу, який раніше співпрацював з Porsche.

Зараз в Україні клієнтам доступно моделі, які є результатом нової стратегії компанії і втілюють в собі інноваційний, технологічно-орієнтований підхід до створення автомобілів. Тоді як головними пріоритетами є впровадження сучасних технологій, що підвищують якість продукції, і забезпечення максимальної безпеки. Так, автомобілі лінійки Ambition Line стали першими моделями, які пройшли комплексне тестування в новій лабораторії концерну Chery. А за результатами сертифікаційного краш-тесту все три моделі показали повну відповідність стандартам і повністю виправдали очікування творців. Всі моделі мають сертифікат, що дозволяє експортувати автомобілі на міжнародні ринки.

Запрошуємо Вас , щоб не з чуток переконатися в тому, що автомобілі Chery дійсно наблизилися за якістю і по надійності до конкурентам з країн ЄС, Південної Кореї і Франції, при цьому зберігши головне достоїнство - прийнятну ціну.

_________________________________________________________________________________________________________

Офіційним дистриб'ютором автомобілів CHERY в Україні є ТОВ «СІ ЕЙ Автомотів». Компанія працює на ринку України з 2006 року. На сьогоднішній день в структуру «СІ ЕЙ Автомотів» входить 36 дилерських підприємств, які розташовані по всій території нашої країни.

http://chery.ua/about.html

 • 20.03.2017
  Product Line2

  Запасні частини Product Line 2 - це друга продуктова лінійка оригінальних запчастин Кіа та розумна альтернатива для автомобілів старше 3-х років. Додаткова лінійка продукції розроблена Kia та виготовлена на підприємствах - постачальниках Кіа, містить найбільш швидкозношувані деталі оригінальної якості за дуже конкурентоспроможною ціною. Запасні частини Product Line 2 пропонують якість, аналогічну оригінальним деталям, але різниця специфікації забезпечує цінову перевагу гарантовано мінімум 20% в порівнянні з оригінальною запчастиною. Акція діє з 17.01.2013 по 31.12.2017. Кожен власник автомобіля КІА поза межами гарантії, який звернеться до дилерської мережі ТОВ "ФАЛЬКОН-АВТО" має можливість придбати послуги за ціною на 10 відсотків нижчою за звичайні та запасні частини ПРОДАКТ ЛАЙН 2 за ціною на 20 відсотків нижчою у порівнянні з ціною на оригінальні запасні частини КІА маркіровані торговою маркою КІА. Знижені ціни діють при умови використання запасних частин ПРОДАКТ ЛАЙН 2, придбаних у дилерів ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО». Детальну інформацію Ви можете отримати в дилерській мережі ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО». Детальні умови гарантії та обмеження зазначені в сервісній документації. ПРОДАКТ ЛАЙН 2 є оригінальними запасними частинами для автомобілів КІА поза межами гарантії.  В НАЯВНОСТІ БІЛЬШ НІЖ 1050 ПОЗИЦІЙ В 19 КАТЕГОРІЯХ! http://kia.ua/guarantee_service/parts/parts_productline.html

  Подробиці
 • 20.03.2017
  KIA Assistance

  Програма KIA Assistance* – завжди допомога Трирічне обслуговування всім власникам нових автомобілів KIA В рамках програми надання асистантських послуг KIA Assistance кожен власник нового автомобіля KIA отримує пакет асистантського обслуговування строком на 3 роки. Складних та неприємних ситуацій під час експлутації транспортного засобу більше просто не існуватиме! Висококваліфіковані фахівці цілодобового диспетчерського центру завжди готові прийти на допомогу та надати вичерпну інформацію з широкого кола питань. Починаючи від пошуку адреси найближчої АЗС або СТО і закінчуючи вирішенням цілої низки питань в разі поломки автомобіля або ДТП.   На всі випадки життя До складу KIAAssistanceвходить надзвичайно великий перелік послуг. Нижче лише найбільш вагомі з них: Цілодобовий доступ до диспетчерського центру, отримання інформації про місцезнаходження, адреси та телефони спеціалізованих установ.   Пошук та бронювання номеру в готелі, виклик таксі, бронювання квитків на громадський транспорт в разі ДТП або поломки під час подорожі.   Консультації при поломці та ДТП. В тому числі передача термінового повідомлення за допомогою засобів зв’язку.   Виклик служби технічної допомоги в разі необхідності буксирування, заміни коліс, підзарядки акумулятора, аварійного відкриття дверей, відігріву замків, тощо.   Евакуація автомобіля в межах 150 км в разі ДТП або поломки, яка унеможливлює подальший рух.   Юридична підтримка.   Консультації лікаря по телефону.   Життя складається з чорних та білих смуг. KIA Assistance – завжди біла смуга!   * KІА Асистанс - програма надання асистанських послуг. Послуги надає ТОВ "ЄвроАсистанс". Дзвінки на номер 0-800-504-909 безкоштовні зі стаціонарних телефонів в Україні безкоштовні. Дзвінки з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів. http://kia.ua/assistance.html

  Подробиці
 • 20.03.2017
  Chevrolet Assistance

  ТОВ «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб’ютор автомобілів CHEVROLET в Україні, пропонує своїм клієнтам програму надання асистантських послуг CHEVROLET Assistance . Кожен власник нового автомобіля Chevrolet отримує пакет асистанського обслуговування строком на 3 роки. CHEVROLET Assistance включає в себе цілодобову підтримку Вашого автомобіля - відтепер ситуації, коли ви, здавалось, залишились наодинці з автомобілем і проблемою посеред дороги, більше не існуватиме! Професійні диспетчери нададуть вам необхідну інформацію і допоможуть вирішити питання, що застали Вас зненацька в дорозі. Пакет асистанських послуг CHEVROLET Assistance включає в себе: Інформаційні послуги; Організаційні послуги; Послуги евакуації; Послуги технічної допомоги. Інформаційні послуги CHEVROLET Assistance Цілодобовий доступ до диспетчерського центру; Надання інформації про місцезнаходження, адреси та телефони: станцій технічного обслуговування; автозаправних станцій; послуг евакуатора; аварійного комісара; послуг таксі; готелів; державної автомобільної інспекції; медичних установ; страхових компаній та ін. Консультації при несправності: технічна консультація щодо особливостей експлуатації т/з, порядку та строках проходження ТО; передача термінового повідомлення від Клієнта (факс, SMS-повідомлення, e-mail); пошук необхідної інформації в мережі Internet; Консультації при ДТП: порядок дій на місці ДТП; юридична підтримка; загальний порядок звернень до страхової компанії; порядок оформлення документів; інформація про місцезнаходження та телефони екстрених служб; консультації лікаря по телефону; Організаційні послуги CHEVROLET Assistance Послуги евакуації CHEVROLET Assistance У випадку несправності: виклик служби технічної допомоги; заміна колеса; підзарядка акумулятора; аварійного відкриття дверей; відігрів замків дверей та багажника; буксирування з проїжджої частини; виклик евакуатора; у разі несправності автомобіля під час подорожі: пошук та бронювання номеру в готелі; виклик таксі;бронювання залізничних, автобусних, та авіа квитків; У випадку ДТП: виклик ДАІ; виклик служби порятунку; виклик евакуатора; виклик аварійного комісара; виклик карети швидкої медичної допомоги; виклик та залучення інших організацій за проханням Клієнта; У разі ДТП або несправності під час подорожі: пошук та бронювання номеру в готелі; виклик таксі; бронювання залізничних, автобусних, та авіа квитків. Евакуація Транспортного засобу надається в разі настання ДТП або несправності Транспортного засобу, що унеможливлює його подальший самостійний рух в межах встановленого ліміту не більше ніж 150 км від місця настання ДТП або несправності до найближчої СТО, що входить до дилерської мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп». Ліміт відповідальності Компанії при наданні послуги евакуації складає одне звернення на весь період обслуговування. Послуги технічної допомоги CHEVROLET Assistance Запуск двигуна від стороннього джерела живлення. Заміна пошкодженого колеса. Послуги технічної допомоги, перелічені вище надаються в межах встановленого ліміту. Ліміт відповідальності Компанії в даному випадку складає два звернення на весь період обслуговування. Територія обслуговування – Україна . http://www.chevrolet.kiev.ua/owners/assistance.html

  Подробиці
 • 20.03.2017
  Ціножер ШЕВІ

  Ціножер ШЕВІ - в игаданий герой, образ якого використовується в рекламних акціях бренду Chevrolet Характеристика герою: Справжній мисливець за вигдіними цінами на моделі CHEVROLET Достеменно про походження цієї істоти невідомо. В ході наукових спостережень та дослідницьких пошуків було виявлено, що ореолом існування є салони ШЕВРОЛЕ. З’являється під час зростання цін та досить активно проводить контроль за ростом та розмноженням перших, таким чином доводячи їх до контрольованих та доступних для потенційних клієнтів. КОРОТКІ ФАКТИ: Активний хижак протягом 24 годин на добу Харчується переважно непомірно великими цінами Спритний мисливець за вигідними цінами. Вистежує та вказує на кращі цінові пропозиції на автомобілі ШЕВРОЛЕ. http://www.chevrolet.kiev.ua/offers/priceeater.html

  Подробиці

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку