Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Коротка історія Сhery

09.11.2017

Пропонуємо Вам ближче познайомитися з компанією-виробником автомобілів Chery, яких за час присутності на ринку України було реалізовано більше 70 000 одиниць.

Отже, компанія Chery Automobile Co., Ltd була заснована в 1997 році в місті Уху, провінція Аньхой (КНР). Chery Co. спеціалізується на виробництві і сборці автомобілів, а також комплектуючих до них. До 2005 року активи компанії склали 1,5 млрд. доларів, а штат - 13 000 співробітників, а на кінець 2007 року в Сhery Co. вже працювали 25 000 співробітників, а загальна капіталізація перевищила 22 мільярди юанів, або 3,5 млрд. доларів.

 
Зараз компанія Chery це:

    
900 000 одиниць автомобілів - виробничі потужності в Китаї
    
15 років в автовиробництві
    
4 заводи в Китаї і 14 - за кордоном
    
2 спільних підприємства з Jaguar Land Rover і Qoros
    
30 000 співробітників, 6000 інженерів
    
150 іноземних експертів
    
13 років експортер автомобілів №1 з Китаю
    
Більше 80 експортних ринків
    
Більше 80 000 проданих автомобілів в Україні з 2006 року

Chery володіє виробничими лініями повного циклу.У розпорядженні компанії проектно-дослідницькі центри, задіяні в розробці і виробництві кузовів, двигунів, трансмісії та інших комплектуючих. Найбільший в Азії випробувальний центр (R & D Center) належить компанії Chery. Його площа становить 300 000 квадратних метрів, а розмір інвестицій 1,5 млрд. Доларів США. Там знаходяться лабораторії тестування автомобільних деталей, центр тестування енергозбереження. Потужності випробувального центру Chery дозволяють проводити повноцінні дорожні випробування автомобілів, зокрема трансмісії, двигуна, перевірку пасивної безпеки, тестування матеріалів кузова автомобіля і багато іншого. Лабораторія Центру провела безліч досліджень фронтальних і бічних зіткнень, поведінки ребер жорсткості, енергопоглинаючих зон та інших елементів захисту автомобіля при зіткненні. Результати краш-тестів і досліджень лабораторії використовуються при розробці автомобілів Chery. Інженери Chery Со. впевнені: всі аспекти проектування автомобіля повинні виходити в першу чергу з міркувань безпеки. Китайська національна служба акредитації з оцінки відповідності сертифікувала лабораторію тестування безпеки Chery, яка після цього стала державною лабораторією. За словами експертів, випробувальна лабораторія Chery стала найбільшою і найбільш потужною в Азії, однією з кращих в світі.

Зараз виробничі потужності Chery Co. дозволяють виробляти 900 000 одиниць автомобілів в рік. Компанія 13 років поспіль посідає перше місце з експорту серед виробників автомобілів Китаю. Досвід виробництва автомобілів становить понад 15 років, і судячи з моделям, які зараз сходять з конвеєрів, цей час було витрачено не дарма. Досить згадати, що зараз автовиробник має 4 заводи в Китаї і 14 підприємств за кордоном. Про серйозність намірів компанії також свідчать успішно працюють спільні підприємства з Jaguar Land Rover і спільний проект з випуску автомобілів під брендом Quoros. Досить згадати, що над дизайном нових моделей CHERY з 2012 року працює канадець Джеймс Хоуп, який раніше працював на компанію Ford, Chrysler і General Motors

За невеликий відрізок часу компанія змогла розростися до масштабів, яким можуть позаздрити більшість автомобільних виробників, історія яких налічує не один десяток років. Так, наприклад, над розробкою, виробництвом і випробуванням нових автомобілів Chery працює більше 30 000 співробітників і 6 000 інженерів, а в створенні моделей беруть участь майже 150 міжнародних авторитетних експертів. Завдяки об'ємним інвестиціям в ультрасучасне обладнання виробничих ліній, безперервно вдосконалює якість, постійно посилюються процедурами контролю якості та залученню до роботи над дизайном фахівців зі світовим ім'ям, з конвеєра зараз сходять автомобілі Chery, які користуються високим попитом на ринках 80 країн, а мережу дилерів налічує понад 1000 центрів.

Зрозуміло, що для виробництва автомобілів використовується безліч компонентів і виробляти самостійно абсолютно все неможливо, тому компанія відібрала тільки кращі-компанії в якості постачальників комплектуючих, які є лідерами в своїх галузях. Серед партнерів такі компанії як: Johnson Controls, Autoliv, BOSCH, Valeo, Benteler automotive, ZF Sachs, DELPHI, Lotus. І це далеко не повний список фірм, що забезпечують автовиробника продукцією для створення якісних автомобілів.

Прагнення до постійного вдосконалення якості допомогло компанії Chery в лютому 2001 року отримати Міжнародний Сертифікат Системи Якості ISO9001. Прийнята в 2010 році програма розвитку «Розвиток 2010» не тільки збільшила зростання продажів компанії до 682 000 одиниць, а й допомогла Chery Со. вп'яте поспіль зайняти почесне місце серед «найбільш шанованих компаній Китаю» в рейтингу журналу Fortune. Крім того, вона серед лідерів рейтингу «500 найдорожчих брендів». Згідно щорічним дослідженням «World Brand Lab» в 2011 році капіталізація бренду склала 8, 574 мільярда RMB (в китайській валюті).

Зараз же, спостерігаючи за появою нових моделей автомобілів Chery, вже мало хто може дорікнути азіатські компанії-автовиробники в тому, що продукт «сирий» і не що інше як перелицьовані моделі інших брендів. Як показує досвід, а також фотографії та новини з різних міжнародних автомобільних форумів, інженери і дизайнери Chery, з моменту перших «проб пера», досягли помітних успіхів. Залишилися в минулому копіювання і вимір лінійкою і рулеткою експонатів іменитих автовиробників, щоб потім це втілити в життя. Зараз тон задають мільярдні інвестиції в оснащення виробництва, власні R & D центри по всьому світу, інженери та експерти, які мають за плечима досвід роботи у законодавців автомобільних мод. І в цих питаннях компанія Chery не є винятком. Всього за півтора десятка років автовиробник зміг впритул наблизитися до компаній, традиції виробництва яких налічує не одне десятиліття.

Що ж стосується України, то автовиробник в 2016 році фактично розпочав процес «перезавантаження». Презентувавши в березні 2016 нову модельну лінійку Ambition line, бренд Chery по-новому змусив поглянути на свій оновлений модельний ряд. Над дизайном автомобілів Ambition Line працювали Джеймс Хоуп, про який ми згадували вище і Хакан Саракоглу, який раніше співпрацював з Porsche.

Зараз в Україні клієнтам доступно моделі, які є результатом нової стратегії компанії і втілюють в собі інноваційний, технологічно-орієнтований підхід до створення автомобілів. Тоді як головними пріоритетами є впровадження сучасних технологій, що підвищують якість продукції, і забезпечення максимальної безпеки. Так, автомобілі лінійки Ambition Line стали першими моделями, які пройшли комплексне тестування в новій лабораторії концерну Chery. А за результатами сертифікаційного краш-тесту все три моделі показали повну відповідність стандартам і повністю виправдали очікування творців. Всі моделі мають сертифікат, що дозволяє експортувати автомобілі на міжнародні ринки.

Запрошуємо Вас , щоб не з чуток переконатися в тому, що автомобілі Chery дійсно наблизилися за якістю і по надійності до конкурентам з країн ЄС, Південної Кореї і Франції, при цьому зберігши головне достоїнство - прийнятну ціну.

_________________________________________________________________________________________________________

Офіційним дистриб'ютором автомобілів CHERY в Україні є ТОВ «СІ ЕЙ Автомотів». Компанія працює на ринку України з 2006 року. На сьогоднішній день в структуру «СІ ЕЙ Автомотів» входить 36 дилерських підприємств, які розташовані по всій території нашої країни.

http://chery.ua/about.html

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку