Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

Сі Ей Автомотів

20.06.2017

"Сі Ей Автомотів" - офіційний дистриб'ютор  автомобілів CHERY в Україні

«СІ ЕЙ Автомотів» є структурним підрозділом Української Автомобільної Корпорації  та офіційним дистриб'ютором  автомобілів CHERY в Україні. Компанія працює на ринку України з 2006 року. На сьогоднішній день в структуру «СІ ЕЙ Автомотів» входить 78 авторизованих точок продажу та 37 сервісних станцій, які розташовані по всій територіїУкраїни.

В основі успіху Сhery в Україні – високий рівень якості надання послуг, технічного обслуговування автомобілів, розвинена дилерська мережа. Компанія «СІ ЕЙ Автомотів» є офіційним представником CheryAutomobileCo.,Ltd, яка була заснована в 1997 році в місті Уху, провінція Аньхой (КНР).CheryCo. спеціалізується на виробництві автомобілів, а також комплектуючих до них.

http://chery.ua/about.html

"Сі Ей Автомотів" - офіційний дистриб'ютор автомобілів бренду ZAZ в Україні

Офіційним дистриб'ютором автомобілів бренду ZAZ в Україні є компанія «Сі Ей Автомотів». Компанія почала свою діяльність в якості офіційного дистриб'ютора автомобілів бренду ZAZ у квітні 2015 року. Прийшовши на зміну компанії «АвтоЗАЗ-сервіс», яка представляла ZAZ в нашій країні до весни минулого року, «Сі Ей Автомотів» має в своєму розпорядженні мережу з 64 дилерських підприємств, які розташовані по всій території нашої країни. Основними причинами, які вплинули на зміну компанії дистриб'ютора популярного в Україні автомобільного бренду стала необхідність виведення на новий якісний рівень представництва бренду, подальшого удосконалення, і оптимізації процесів, які дозволять зберігати доступність автомобілів ZAZ для наших клієнтів.

Компанія «Сі Ей Автомотів», представляє в Україні продукцію найбільшого заводу галузі, єдиного в Україні підприємства, що володіє повним циклом виробництва автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання автомобіля. Йдеться звичайно ж про Запорізький автомобілебудівний завод.

Протягом всього періоду існування бренд ZAZ стабільно входив до трійки лідерів по реалізації автомобілів в Україні. Навіть в посткризовий період «оздоровлення» продажів автомобілів ZAZ відбувалося набагато більш стрімким темпом, ніж відновлення всього автомобільного ринку.

http://www.zaz.ua/ukr/about.html

Адреса: 
03045, Україна, м. Київ, Столичне шосе, 90

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку