Миколаїв
вул. Будівельників, 5-А
Миколаїв
вул. 6 Слобідська, 80

LADA XRAY Cross - старт виробництва

11.10.2018

11 жовтня АВТОВАЗ почав в Тольятті серійне виробництво LADA XRAY Cross - флагманської моделі сімейства XRAY, яка відрізняється підвищеною прохідністю, більш брутальним стилем і новим рівнем комфорту.

В процесі розробки LADA XRAY Cross був проведений повний цикл дорожніх і лабораторних тестів. 80 автомобілів були задіяні у випробуваннях на надійність, безпеку, стійкість і керованість, кліматичний комфорт, на відповідність нормативним вимогам, чинним на території РФ. Випробування LADA XRAY Cross проводилися на території Росії, в тому числі були проведені північні тести в Сургуті і південні - в Сочі. Особливий цикл випробувань пройшли фарбовані в масі деталі облицювання кузова: їх перевірили на стійкість до вигорання, пошкоджень, попадання бензину.

Перший показ серійного LADA XRAY Cross відбувся в московському автосалоні ММАС-2018. Компактний міський кросовер отримав новий стиль, більш високий рівень комфорту і прохідності. Завдяки встановленню нових шин і довших пружин дорожній просвіт збільшений з 195 мм до 215 мм, а підрамник силового агрегату посилений. Для LADA XRAY Cross розроблені нові настройки системи контролю стійкості (ESC). Спеціальний джойстик LADA Ride Select на панелі приладів дозволяє включити алгоритми для подолання снігу, піску та бруду, а також спортивний режим. Для динамічного і безпечного водіння LADA XRAY Cross оснащений задніми дисковими гальмами і новим електропідсилювачем керма, який забезпечує якісний і зручний контроль над автомобілем (при цьому кількість оборотів від упору до упору зменшено з 3,3 до 2,9). Особливу увагу при розробці LADA XRAY Cross приділено комфорту. У новому кросовері збільшений простір для пасажирів заднього сидіння, введений обігрів керма, впроваджена регулювання рульового колеса по вильоту, розроблені нові передні сидіння з розвиненою бічною підтримкою.

Про ціни і комплектації новинки буде повідомлено додатково.

https://www.lada.ru/press-releases/

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий?

Заповніть форму заявки і наші менеджери повідомлять Вам подальші дії для здійснення угоди.

подати заявку